Сайт міста Калуша - Новини Калуша

У Калуші демонтують самовільно встановлений православний хрест

13.04.2017 перегляди: 1313

У Калуші демонтують самовільно встановлений православний хрест

Ввечері 5 квітня на вулиці Богдана Хмельницького у Калуші представники релігійної громади самовільно встановили хрест. Це викликало хвилю обурення калушан у соціальних мережах.

12 квітня міський голова Калуша Ігор Матвійчук провів нараду з питання встановлення хреста, інформує прес-служба Калуської міської ради.

Участь у ній взяли перший заступник мера Галина Романко та отець Михайло Добровольський. Саме члени очолюваної отцем Михайлом релігійної громади 5 квітня встановили хрест у районі будинків по вул. Хмельницького № 8 та № 12.

Під час наради було прийнято рішення, що після Великодніх свят отець Михайло демонтує хрест.

Раніше КУРС писав, що калушани на консультативному опитуванні проголосували проти будівництва церкви в районі вулиці Хмельницького.


13.04.2017 перегляди: 1313

Детальніше читайте тут: У Калуші демонтують самовільно встановлений православний хрест

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.