Сайт міста Калуша - Новини Калуша

У палатах Калуської дитячої лікарні лазять таргани

10.04.2017 перегляди: 1552

У палатах Калуської дитячої лікарні лазять таргани

Калушанка Вірочка Тироус у Фейсбуці опублікувала світлини, на яких видно, як таргани лазять приміщеннями Калуської дитячої лікарні.

“Не про таке писати я люблю, але гостинні хазяї дитячої лікарні просто “надихають” у таке велике свято розповісти про їх привітність…

Зустрічали нас немалими сім’ями, жваво та “грайливо”. Та так грайливо, що під час їхніх веселих мандрівок у палату (де разом із моєю донечкою спало ще троє діток) всі фото вдавалися дуже розмитими. Довелося йти на жертви, щоб довести на фото справжню газдівську дружелюбність істинних власників палат дитячої лікарні…

p.s. поки ловила інших, на коридорі зустріла дівчинку, яка була в істериці, адже вся її палата вмістила чимало цих щирих істот.

p.s. 2 – донечка хвора… Але першу і останню ніч ми ночуємо тут…”, – підписала фото жінка.

10.04.2017 перегляди: 1552

Детальніше читайте тут: У палатах Калуської дитячої лікарні лазять таргани

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.