Сайт міста Калуша - Новини Калуша

Калуський прокурор переміг у Всеукраїнському турнірі з шахів

03.04.2017 перегляди: 2453

Калуський прокурор переміг у Всеукраїнському турнірі з шахів

У Долині відбувся Всеукраїнський турнір з шахів пам'яті визначного суспільно-політичного діяча Долини Степана Полюляка.

Всього в змаганнях взяли участь 36 шахістів. У безкомпромісній боротьбі після проведених семи турів переможцем, набравши 6 очок, став кандидат в майстри спорту, калушанин Олександр Хомик, який працює прокурором Калуської місцевої прокуратури, інформують "Вікна".

Друге місце посів Мирослав Марчук, третє – кандидат в майстри спорту Марко Дубенський. Призери змагань нагороджені грамотами та призами.

Всеукраїнський турнір з шахів проводиться у Долині на честь Степана Полюляка, який фанатично любив шахи. Він був великим організатором та меценатом, головою шахової федерації Долини, чудовим тренером та практиком. За його сприяння в Долині відкрили дитячий шаховий клуб в ПК "Прометей", де він за власний кошт зробив ремонт та придбав шахи, шахові столики, годинники. Міжнародний гросмейстер Василь Іванчук двічі давав сеанси одночасної гри в Долині та шість разів проводив тренувальні збори на теренах Долинщини. Протягом багатьох років в Степана Васильовича була мрія створити шахову школу імені Василя Іванчука, на що найгеніальніший шахіст світу давав свою згоду. Однак ідея не знайшла підтримки. Започаткував ряд традиційних шахових турнірів, найвідоміший з яких є Всеукраїнський шаховий фестиваль "Братська хата", що проводиться до Дня відновлення Української Держави 30 червня 1941 року в Львові.


03.04.2017 перегляди: 2453

Детальніше читайте тут: Калуський прокурор переміг у Всеукраїнському турнірі з шахів

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.