Сайт міста Калуша - Новини Калуша

У Калуші учасник АТО візьметься “будувати” квартиру у занедбаному приміщенні

23.03.2017 перегляди: 984

 У Калуші учасник АТО візьметься “будувати” квартиру у занедбаному приміщенні

Учаснику АТО із Калуша виділили кілька кімнат у гуртожитку на вулиці Рубчака. Їх він зможе переобладнати під житлову квартиру, загальною площею 42 кв. метри.

Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет Калуської міської ради, інформують "Вікна".

Йдеться про наразі нежитлове приміщення на першому поверсі у гуртожитку за адресою вул. Рубчака, 5. Приміщення — у вкрай занедбаному стані, тому його відмовилися брати вже кілька людей.

Як повідомила заступник міського голови Руслана Вайда, щоб це приміщення стало житлом, потрібно вкласти чимало грошей.

"Людина, якій ми виділяємо ці кімнати, — учасник АТО. До нього п'ятеро людей від цього приміщення відмовилися. А цей чоловік погодився власним коштом зробити там ремонт".

Під час обговорення питання члени виконкому поцікавилися також, чи не буде приміщення використовуватись з комерційною метою. Втім, як з'ясувалося, законодавство забороняє провадити будь-яку комерційну діяльність у гуртожитках.

23.03.2017 перегляди: 984

Детальніше читайте тут: У Калуші учасник АТО візьметься “будувати” квартиру у занедбаному приміщенні

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.