Сайт міста Калуша - Новини Калуша

У Калуші процвітає гральний бізнес

22.03.2017 перегляди: 1051

У Калуші процвітає гральний бізнес

Заклад, в якому працює інтернет-кафе під виглядом державної лотереї, виявили інспектори громадського формування Калуська "Міська варта".

Заклад працював по вулиці Бандери, 6/2. На місце події була викликана слідчо-оперативна група. Під час перевірки у закладі перебував відвідувач, який грав в азартні ігри на комп’ютері.

Зі слів відвідувача, він поставив на свій баланс 400 грн та виграв 700 грн. Гроші відвідувач хотів одержати в оператора закладу, проте кошти йому не видали, оскільки в приміщенні перебував представник поліції, який прибув на виклик.

“На всіх моніторах була заставка Державної лотереї, проте після натискання клавіші висвітлювався список різних азартних ігор. Оператор закладу надала документи, в яких вказано, що у цьому місці функціонує Державна лотерея “Спортлото”, та з фото і відео зрозуміло, що назва “Державна лотерея “Спортлото” – це всього лиш ширма для організації та проведення азартних ігор”, – йдеться у повідомленні Інспекції з благоустрою м. Калуша.

Працівники поліції проводять перевірку.


22.03.2017 перегляди: 1051

Детальніше читайте тут: У Калуші процвітає гральний бізнес

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.