Сайт міста Калуша - Новини Калуша

Підпільний гральний заклад викрили у Калуші

14.03.2017 перегляди: 875

В ході проведення профілактичних відпрацювань місцеві правоохоронці в одному із приміщень міста Калуша виявили ігровий зал, де надавалися послуги у сфері грального бізнесу.

В ході перевірки було виявлено 15 моніторів та 15 системних блоків, приєднаних до інтернет мережі, які знаходилися в робочому процесі та за якими застали гравців, інформує Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Також у закладі перебувала адміністратор, яка обслуговувала відвідувачів.

Наразі проводяться заходи щодо встановлення організатора нелегального бізнесу.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Такі діїкараються штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуванихмінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання. Проводиться слідство.

14.03.2017 перегляди: 875

Детальніше читайте тут: Підпільний гральний заклад викрили у Калуші

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.