Сайт міста Калуша - Новини Калуша

Калушанка покинула шоу “Голос країни”

13.03.2017 перегляди: 905

12 березня на шоу «Голос країни» в батлі змагалася дівчина з Прикарпаття.

18-річна Христина Дутчак вже була на шоу«Голос країни», щоправда дитячому. Тоді у команді Тіни Кароль їй вдалось дійти до півфіналу. Минулого тижня вона виборола останнє вакантне місце у шоу “Голос країни” та потрапила знову до команди Тіни Кароль.

Сьогодні Христина Дутчак змагалася в батлі з Вадимом Яцуном з піснею Скрябіна “Танець Пінгвіна”. Дівчина зазначила, що не готова здаватися, а йтиме вперед до нових звершень.

Тіна Кароль розгубилася не знала кого вибрати.

“Я підтримаю людину, яка не відомо ще коли зможе так проявляти себе на великій сцені, бо час минає. А в когось є ще ціле життя. Вадим, пішли зі мною. Ти просто зібрався більше, ніж вона”, – врешті-решт сказала Тіна.

Втім Христину захотіли вкрасти до своєї команди одразу два тренери: Потап та Джамала. Дівчина обрала Джамалу, пише ГК.

Проте згодом Джамала здійснила ще одну крадіжку і дівчині довелось поступитися своїм місцем у шоу “Голос країни” Юлії Запорожець.

13.03.2017 перегляди: 905

Детальніше читайте тут: Калушанка покинула шоу “Голос країни”

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.