Сайт міста Калуша - Новини Калуша

Підсумки футбольного сезону

Підсумки футбольного сезону

Для тих людей, котрі вважають футбол своїм життям і заради гри ладні віддати усе, в Калуському районі стараються підтримувати цей вид спорту. Після футбольного сезону калушани підбивають підсумки. Хто і які нагороди здобув на зеленому полі, про це розкаже наш журналіст – Ірина Андріїв

03.12.2012 перегляди: 952

Відкриття пам`ятника

Відкриття пам`ятника

На вулиці Олекси Гірника у місті Калуші у суботу урочисто відкрили оновлений пам’ятний знак Герою України Олексі Гірнику. Під барельєфом, що зображає погруддя людини у вогні, напис: «Мешканцеві Калуша, що з любові до України і гніву до її гнобителів спалив себе 21 січня 1978 року на Тарасовій горі у Каневі». На урочистому заході були й наші журналісти.

03.12.2012 перегляди: 645

День відкритих дверей

День відкритих дверей

29 листопада у Калуському міськрайонному центрі зайнятості відбувся день відкритих дверей для дітей із пониженим слухом  спецшколи – інтернату № 2. Мета заходу – проінформувати учнів про принципи діяльності служби зайнятості, послуги,які вона надає, а також допомога у питанні професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах.

30.11.2012 перегляди: 1193

Підсумки колегії Калуської РДА

Підсумки колегії Калуської РДА

Осінь завершилася  не тільки на календарі, але й у підсумках владних структур, мова йде про колегію Калуської РДА. Цього разу  на ній йшлося про перспективи району, а саме соціально-економічний розвиток 2013-го та створення первинних медико-санітарних пунктів.

29.11.2012 перегляди: 1110

Калуська лікарня

Калуська лікарня

Уже неодноразово наголошувалось на тому, що об’єднана галузь медицини Калущини є однією з кращих в Україні. Як працює на сьогодні Калуська центральна районна лікарня,та чи задоволені її пацієнти рівнем обслуговування – про це у наступному сюжеті.

29.11.2012 перегляди: 1529

Свічка пам’яті

Свічка пам’яті

У  суботу, 24 листопада,  по усій Україні  вшанували пам'ять загиблих внаслідок геноциду українського народу. До Всеукраїнської  акції  «Запали свічку пам’яті» долучилося й усе Прикарпаття. Наші знімальні групи побували у на кількох віче і разом з усіма запалювали свічки. Перший репортаж із Калуша.

26.11.2012 перегляди: 928

Розширена нарада з приводу настання холодів

Розширена нарада з приводу настання холодів

З дня на день настануть  холоди, проте не всі установи Прикарпаття, зокрема у Калуському районі опалюються, дороги також не мають захисту від льоду, а якщо навіть і є кошти для виправлення ситуації, то казначейство їх сьогодні блокує.

20.11.2012 перегляди: 1025

Сесія Калуської районної ради

Сесія Калуської районної ради

Відбулося 17 пленарне засідання сесії Калуської районної ради на порядок денний було винесено 12  питань. Над чим на цей раз мудрували депутати на чолі із своїм спікером – дивіться у наступному сюжеті.

19.11.2012 перегляди: 1182

Спортивні студенти Калуша

Спортивні студенти Калуша

І знову про студентів. У Калуші відбувся  турнірі  із міні-футболу, який організував   центр фізичного здоров'я «Спорт для всіх», у такий спосіб калуська молодь хотіла акцентувати увагу на здоровому способі життя.

16.11.2012 перегляди: 999

Волейбольні змагання в Калуші

Волейбольні змагання в Калуші

Нещодавно з ініціативи Генерального директора  ТОВ «Карпатнафтохім» Володимира Шулиндіна   в   Калуші започатковано   дитячі волейбольні змагання . 13 команд  навчальних закладів міста  та району взяли  участь  у відкритті першого турніру .  Як проходив початок спортивного протистояння  серед учнівської молоді  віком  до 16 років – про це в наступному сюжеті.

16.11.2012 перегляди: 1220

Змагання з плавання в Калуші

Змагання з плавання в Калуші

Уже традиційні змагання  під назвою «Я вмію плавати» проведено у місті Калуші, спільно з обласним та міським центрами фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх». За вправними плавцями спостерігали і наші кореспонденти.

15.11.2012 перегляди: 1595

Безпека на дорогах

Безпека на дорогах

В рамках тижня безпеки дорожнього руху інспектори ДАІ посилили контроль на дорогах. Разом із ними зупиняла порушників і наша калуська кореспондентка  Орися Попович.

15.11.2012 перегляди: 1059

Тиждень безпеки на дорогах

Тиждень безпеки на дорогах

Як ми уже повідомляли  з 12 по 18 листопада  по  всій Україні  триває тиждень  безпеки дорожнього руху.  Під час    планової  перевірки  тижня працівниками ДАІ  проводиться  комплекс  профілактичних дій.  Як проходить захід  Всеукраїнського рівня  і чи готові  транспортні засоби  Калуських  автогосподарств  до роботи  в зимовий період знають наші кореспонденти.

14.11.2012 перегляди: 1105

Будівництво калійного заводу у Калуші

Будівництво калійного заводу у Калуші

Розмови про спорудження у Калуші калійного заводу ведуться ще з минулого року. Цю тему обговорюють радше не через сам факт будівництва, а більше – хто ж буде інвестором? – іноземці, про що велася мова раніше, чи все ж таки -  українці. Відповідь на це питання з'ясовували наші кореспонденти.

14.11.2012 перегляди: 906

Футбольний турнір «Золота осінь – 2012»

Футбольний турнір «Золота осінь – 2012»

Цієї неділі розпочався футбольний турнір «Золота осінь – 2012» під патронатом голови Калуської районної ради Василя Дзундзи. У ньому взяли участь 5 команд із Боднарева, Перевозця, Студінки, Бабина Зарічного та Підгірок. Баталії за м’яч – далі у сюжеті.

12.11.2012 перегляди: 634

День писемності у Калуському ВПУ №7

День писемності у Калуському ВПУ №7

День української мови та писемності святкували  й калушани. Зокрема наша знімальна група побувала у Калуському ВПУ №7, уже традиційно цей день у навчальному закладі повнився піснями та віршованими рядками.

12.11.2012 перегляди: 1163

Вік живи – вік учись

Вік живи – вік учись

В День української мови та писемності наш журналіст  Ірина Андріїв, маючи насправді трішки інший фах, але  з благословення досвідчених філологів, вирішила спробувати себе у ролі вчителя рідної мови перед тим, хто, як усно, так і писемно щодня стикається із граматикою. Отож, далі у ролі слухняного учня один із керівників Калуського району.

09.11.2012 перегляди: 1846

Віче пам’яті в місті Калуші

Віче пам’яті в місті Калуші

4 листопада трагічною датою вписалося в історію міста Калуша. 69 років тому, цього дня, від кулі енкаведистів  загинуло 12 учнів торговельної школи. Щороку, саме 4-го листопада, калушани збираються на віче пам'яті, де вшановують тих,хто віддав своє життя за волю України.

06.11.2012 перегляди: 794

День проголошення ЗУНР

День проголошення ЗУНР

Щороку, першого листопада,святкуємо особливу подію в нашій історії – здобуття державності, проголошення у 1918 році ЗУНР. На Калущині, уже традиційно, цього дня біля символічної могили борцям за волю у Підгірках, відбулося віче.

02.11.2012 перегляди: 1629

Ярмарок вакансій в Калуші

Ярмарок вакансій в Калуші

Днями відбувся осінній ярмарок вакансій організований Калуським МРЦЗ. У районному будинку культури зустрілися підприємці, та ті, хто в пошуках роботи вже не один день. Для яких безробітних цей захід закінчився реальним працевлаштуванням – знають наші кореспонденти.

31.10.2012 перегляди: 1173

Профілактика грипу на Калущині

Профілактика грипу на Калущині

Осінньо-зимовий період зазвичай відзначається збільшенням простудних захворювань. Грипу на Калущині поки що немає. На даний час зареєстрована лише захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції, однак проти епідеміологічні заходи щодо недуги серед населення міста та району уже розпочато.

30.10.2012 перегляди: 884

Відбулась колегія Калуської РДА

Відбулась колегія Калуської РДА

Днями відбулась колегія Калуської РДА тут розглядали не повністю осінні справи. Здебільшого питання стосувалися минулого: літнього оздоровлення, 9-тимісячної програми соціально-екологічного розвитку та роботи з документами за ІІІ квартал.

30.10.2012 перегляди: 857

День автомобіліста

День автомобіліста

28 жовтня – не тільки вибори, але й День автомобіліста і дорожника. Напередодні, мої калузькі колеги,побували на автотранспортному підприємстві «Євро-Авто-Бан» і готові розповісти про його життя.

29.10.2012 перегляди: 892

Вибори на Калущині

Вибори на Калущині

На Калущині волевиявлення також проходило досить розмірено, наш журналіст Ірина Андріїв побувала на одній із виборчих дільниць та поспілкувалась із її головою.

Результати виборів у 7 мажоритарних округах Івано-Франківщини станом на 10.00 год.

29.10.2012 перегляди: 783

Конференція Калуського центру зайнятості

Конференція Калуського центру зайнятості

На цьому тижні Калуський міськрайонний центр зайнятості провів конференцію із місцевими роботодавцями на тему: «Служба зайнятості – надійний помічник у підборі та підготовці кадрів».

23.10.2012 перегляди: 864

«Нафтохімік» здобув перемогу над «Донеччанкою»

«Нафтохімік» здобув перемогу над «Донеччанкою»

Нещодавно  жіноча команда з Прикарпаття вперше  в своїй історії  завоювала  футбольний кубок України . У вирішальній зустрічі  калуський «Нафтохімік»  впевнено  здобув перемогу  над донецькою  « Донеччанкою». Як відбувалося  нагородження  фіналістів  та володарів  національного кубку  бачили наші кореспонденти.

19.10.2012 перегляди: 948

Відзначення 70-го ювілею створення УПА

Відзначення 70-го ювілею створення УПА

70 років тому 14 жовтня 1942 року на Волині була утворена УПА, що мала на меті визвольний характер. Молоді хлопці та дівчата йшли у військо, відстоюючи і пропагуючи національне.

Уже минув 21 рік незалежної держави, за яку боролися «нескорені», але їх і досі остаточно не визнано на всеукраїнському рівні. Однак, не зважаючи на це 70-ті роковини західна частина відзначила гучно. Не виняток і Калуський район.

17.10.2012 перегляди: 1132

«Ярмарок кар’єри» у Калуші

«Ярмарок кар’єри» у Калуші

Калуським міськрайонним центром зайнятості днями  у ВПУ №7 проведено день професійного самовизначення. «Ярмарок кар’єри» - така назва заходу, на якому йшлося про навчальні заклади в районі, та професії, які є найпотрібнішими на ринку.

16.10.2012 перегляди: 758

Святкування Дня пошти в Калуші

Святкування Дня пошти в Калуші

Щороку, 9 жовтня, світове поштове співтовариство відзначає Всесвітній день пошти на честь історичної дати 9 жовтня 1874 року, коли була укладена Бернська Угода, яка заснувала Всесвітній поштовий союз із штаб-квартирою у столиці Швейцарської Конференції м. Берні. Калуські поштові працівники у цей день були на робочих місцях, де охоче розповіли про свої обов'язки моїм колегам.

10.10.2012 перегляди: 819

Знайомство учнів Калуша з центром зайнятості

Знайомство учнів Калуша з центром зайнятості

У Калуському міському районному центрі зайнятості  з  початком нового навчального року відбувся  день відкритих дверей  для учнівської молоді. Для них відбувся так званий перший  урок знайомства зі службою зайнятості  – про це в наступному сюжеті.

09.10.2012 перегляди: 1148