Сайт міста Калуша - Новини Калуша

Профорієнтація школярів у центрі зайнятості

Профорієнтація школярів у центрі зайнятості

Профорієнтація школярів є одним з основних напрямків діяльності служби зайнятості. Мета цієї роботи – це перш за все інформування учнів про світ професій та допомога спеціалістів при визначенні майбутнього фаху.

17.04.2013 перегляди: 1642

Сесія Калуської районної ради

Сесія Калуської районної ради

Відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії Калуської районної ради шостого демократичного скликання. Які питання розглядались депутатами цього разу – дивіться далі.

17.04.2013 перегляди: 582

Хресна дорога у Калуші

Хресна дорога у Калуші

Готуючись до світлого празника Христового Воскресіння у часі Великого посту віруючі міста Калуша разом із священнослужителями пройшли у ході богослужіння Хресної дороги.

16.04.2013 перегляди: 1668

Віче біля пам’ятника Петру Пасічному

Віче біля пам’ятника Петру Пасічному

Минулого року у с. Середнє, що на Калущині відкрили пам’ятник Петру Пасічному – вояку українського підпілля. І вже цьогоріч 14 квітня вшанували пам’ять бійця та його бойових побратимів, які боролись за Україну до останнього патрона, за її незалежність.

15.04.2013 перегляди: 1062

Конференція УПА

Конференція УПА

Днями у залі засідань Калуської райдержадміністрації відбулася конференція на тему: «Протистояння українських націоналістів і радянської влади у повоєнний період, останній бій УПА» за участю працівників музею Степана Бандери, науковців, дослідників, викладачів історії.

11.04.2013 перегляди: 790

Змагання з волейболу у Калуші

Змагання з волейболу у Калуші

6 квітня завершилась відкрита першість міста Калуша з волейболу серед чоловіків, організатором якої виступила міська федерація цього виду спорту, заручившись підтримкою фізкультурно-спортивного клубу «Нафтохімік» об’єднаного профкому «Лукор-Карпатнафтохім».

08.04.2013 перегляди: 1283

«Спорт для всіх»

«Спорт для всіх»

До Всесвітнього дня здоров`я  Калуський  міський центр фізичного здоров`я населення  «Спорт для всіх» почав проводити різноманітні заходи.

05.04.2013 перегляди: 779

ОДПІ провела семінар з платниками податків

ОДПІ провела семінар з платниками податків

Днями Калуська ОДПІ провела семінар з платниками податків. На зустрічі було обговорено питання щодо порушення трудового законодавства та про подання звітності по реєстраторах розрахункових операцій в електронній формі.

05.04.2013 перегляди: 771

Калущина залишається зоною екологічного лиха

Калущина залишається зоною екологічного лиха

Калущина і досі залишається зоною екологічного лиха. Вирішення цієї проблеми потребує чимало коштів, але перш за все авторитетної думки науковців щодо шляхів запобігання перетворення даної ситуації в катастрофу широких масштабів.

05.04.2013 перегляди: 1217

Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом

Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом

У часі Великого Посту в місті Калуші в храмі святого Архистратига Михаїла було проведено реколекцію на тему: «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом». Слухали слово Боже і наші колеги-журналісти.

04.04.2013 перегляди: 1463

В Україні стартував весняний призов

В Україні стартував весняний призов

В Україні стартував весняний призов. Цього року військову форму одягнуть 385 Прикарпатців. Із них 43 призовники  з Калуша, Калуського та Рожнятівського районів.

04.04.2013 перегляди: 5474

День відкритих дверей у Калуському коледжі

День відкритих дверей у Калуському коледжі

Для випускників зараз розпочалася гаряча пора: серед розмаїття навчальних закладів та професій нелегко обрати свою майбутню спеціальність, а вибір учбового закладу не менш відповідальний ніж вибір самої професії.

03.04.2013 перегляди: 1327

Чемпіонат з волейболу у Калуші

Чемпіонат з волейболу у Калуші

У Калуші відбулось відкриття чемпіонату міста по волейболу. Бажаючих взяти участь у турнірі виявилось чимало. Які команди подолали груповий етап і будуть змагатися за перемогу у фіналі - дивіться далі.

02.04.2013 перегляди: 726

Пам’яті Олекси Гірника

Пам’яті Олекси Гірника

Калушани відзначили 101 – річницю від дня народження Героя України Олекси Гірника.

02.04.2013 перегляди: 680

Засідання колегії Калуської райдержадміністрації

Засідання колегії Калуської райдержадміністрації

Днями відбулося виїзне засідання колегії Калуської райдержадміністрації, яке проведено на території Пійлівської сільської ради.

29.03.2013 перегляди: 1042

Соціальна адаптація інвалідів

Соціальна адаптація інвалідів

Соціальна адаптація інвалідів, створення для них гідних умов життя і праці є надзвичайно важливим завданням держави. Реалізація цього питання вимагає системних рішень.

28.03.2013 перегляди: 959

Діалог влади Калуша з Духовенством

Діалог влади Калуша з Духовенством

Голова Калуської  РДА Василь Петрів зустрівся зі священнослужителями  міста та району для налагодження  співпраці  влади й релігійних  громад, вивчення пропозицій  щодо зміцнення моральних засад суспільства, розвитку духовності.

27.03.2013 перегляди: 798

Конкурс обдарованих учнів профтехосвіти

Конкурс обдарованих учнів профтехосвіти

Вже традиційно навесні проводиться обласний конкурс-фестиваль обдарованих учнів профтехосвіти. Цей захід дає можливість молодим і талановитим здійснити мрії та показати свої таланти на сцені.

26.03.2013 перегляди: 1208

Вшанування пам’яті В’ячеслава Чорновола

Вшанування пам’яті В’ячеслава Чорновола

Чотирнадцять років тому, 25  березня  1999 року, в автокатастрофі на п’ятому кілометрі автотраси Бориспіль-Золотоноша, за нез’ясованих і досі обставин загинув  видатний державний діяч, багаторічний політв’язень В’ячеслав Чорновіл.

25.03.2013 перегляди: 871

Підсумки по негоді у Калуші

Підсумки по негоді у Калуші

У Калуській райдержадміністрації кілька днів тому, ще не очікуючи нової негоди, підвели підсумки щодо подолання наслідків стихії 15-18 березня.

23.03.2013 перегляди: 844

Обережно! Газ!

Обережно! Газ!

Обережно! Газ!Самовільне встановлення газових приладів вже стало звичним явищем на Прикарпатті. Не винятком є і Калущина. На жаль, люди не замислюються, що така практика може призвести до тяжких наслідків, іноді летальних. Трагічний випадок трапився нещодавно у Калуші. Через самовільне підключення газової колонки загинуло двоє осіб.

18.03.2013 перегляди: 989

Система самозахисту СКАТ

Система самозахисту СКАТ

СКАТ – абревіатура, яка вам мало про що говорить? Насправді у це поняття вкладено універсальну систему контр атакуючої техніки, якої навчають у спортивно-оздоровчому комплексі Калуша «Кузен». На тренуваннях, що веде колишній спецназівець, де вчать не лише давати гідну відповідь нападникові, а й вишколюють духовну рівновагу – побували й наші кореспонденти.

12.03.2013 перегляди: 1647

Олімпіада офіціантів у Калуші

Олімпіада офіціантів у Калуші

Днями у ВПУ№ 7 м. Калуша відбувся 2-й етап обласного конкурсу фахової майстерності з професії «Офіціант». Як проходив конкурс і кому дісталася перемога - дізнавалися наші кореспонденти.

12.03.2013 перегляди: 1355

Шевченкові дні у Калуші

Шевченкові дні у Калуші

Здається, жодна книжка і жодний автор в історії нашої літератури не викликали такого розголосу, стільки боротьби й літературознавчих праць, як твори Тараса Шевченка та його діяльність.

Вже традиційно кожного року 10 березня в Україні вшановують пам’ять Великого Кобзаря. Не стало виключенням і місто Калуш. Тут, біля пам’ятника великому поету, зібралось чимало небайдужих до його творчості, щоб взяти участь у пам’ятному віче з поминальною панахидою.

11.03.2013 перегляди: 1169

Обласна нарада директорів ПТНЗ

Обласна нарада директорів ПТНЗ

6 березня на базі Вищого професійного училища №7 міста Калуша відбувся семінар директорів професійно-технічних навчальних закладів області на тему: «Конкурентоспроможність випускника ПТНЗ – через ефективну організацію виробничого навчання та виробничої практики у сучасних умовах виробництва».

У закладі провели відкриті уроки, а під час засідання круглого столу обговорили ряд важливих питань. Детальніше – дивіться далі.

11.03.2013 перегляди: 1391

Пам'яті Романа Шухевича

Пам'яті Романа Шухевича

З нагоди 63-іх роковин з Дня смерті Романа Шухевича у Калуші біля пам’ятника головнокомандувачу УПА відбулося досить велелюдне віче пам’яті. На заході були й наші журналісти.

05.03.2013 перегляди: 1219

Чемпіонат з тенісу в Калуші

Чемпіонат з тенісу в Калуші

Вперше відкритий чемпіонат Калуша із настільного тенісу з нагоди сьомої  річниці створення центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» відбувся у фізкультурно-спортивному клубі «Нафтохімік». Поєдинки віртуозів тенісної ракетки зафіксувала і наша знімальна група.

04.03.2013 перегляди: 985

Сесія Калуської районної ради

Сесія Калуської районної ради

18 сесія Калуської районної ради не просто заслухала доповіді інших, але й звіт свого очільника – Василя Дзундзи. Які зараз проблеми і чи депутатські за, в змозі вплинути на ситуацію, висновок робіть самі, а наші журналісти для цього висвітлять вам перебіг засідання.

04.03.2013 перегляди: 808

Прес-конференція Ольги Сікори

Прес-конференція Ольги Сікори

Народний депутат  України – Ольга Сікора днями провела прес-конференцію. Що стало темою для зустрічі нардепа  з представниками місцевих ЗМІ, та на які питання довелось відповісти Ользі Мирославівні під час розмови з журналістами, про це у наступному сюжеті.

04.03.2013 перегляди: 673

Шевченківські дні у Калуші

Шевченківські дні у Калуші

Березень у свідомості українців асоціюється не лише з початком весни, але й з традиційними Шевченківськими днями, які тривають протягом усього місяця. 

Калушани розпочали заходи до 199-ої річниці від дня народження поета конкурсом читців, у якому взяли участь аматори художнього читання Народних домів району. Разом із юними шанувальниками творчості Великого Кобзаря у світ безсмертних поезій поринули і наші калуські кореспонденти.

01.03.2013 перегляди: 1118