Сайт міста Калуша - Новини Калуша

У Калуші правоохоронці викрили підпільний цех із незаконного виробництва алкоголю й тютюну

У Калуші правоохоронці  викрили  підпільний  цех із незаконного виробництва алкоголю й тютюну У  одному  із гаражних масивів Калуша правоохоронці  викрили  підпільний  цех із незаконного виробництва алкоголю й тютюну. За фактом розпочато кримінальне провадження. У справі фігурують дві особи. Подробиці знає Ольга Ткач.

22.01.2014 перегляди: 2499

Калущину у черговий раз відвідав міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков

Калущину у черговий раз відвідав міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков Калущину у черговий раз відвідав міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков. Головна мета візиту - з'ясувати поточний стан справ на Домбровському кар'єрі і намітити план заходів на 2014 рік для вирішення екологічної проблеми. Вископосадовця у поїздці супроводжуваои наші журналісти.

20.01.2014 перегляди: 2389

Шляхи вирішення екологічної проблеми на Домбровському кар'єрі

Шляхи вирішення екологічної проблеми на Домбровському кар'єрі На міжвідомчій нараді, яка відбулась в обласному центрі в рамках візиту Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскурякова, посадовці обговорили  шляхи вирішення комплексу екологічних проблем, що виникли у зоні впливу Домбровського кар'єру. Наразі називають ситуацію стабільною.

20.01.2014 перегляди: 2387

Нарада у Калуші

Нарада у Калуші Керівники Калущини обговорили окремі питання підготовки до відзначення 200-ліття від дня народження Шевченка. Подробиці - у наступному сюжеті.

17.01.2014 перегляди: 2107

У Калуші в історико-краєзнавчому музеї презентували книгу

У Калуші в історико-краєзнавчому музеї презентували книгу У Калуші в історико-краєзнавчому музеї презентували книгу «Служба безпеки Організації українських націоналістів».  Ця тема ще недостатньо досліджена, тому така краєзнавча праця покликана пролити правду на ті буремні роки в історії нашої держави.

16.01.2014 перегляди: 2192

У Калуші відбулося відкриття третього Міжнародного турніру з хокею

У Калуші відбулося відкриття третього Міжнародного турніру з хокею У Калуші відбулося відкриття третього Міжнародного турніру з хокею  серед юнаків  за сприяння Товариства « Карпатнафтохім».  Місто на змаганнях  уже традиційно представляє  команда «Білі ведмеді». Подія стала знаковою в\у спортивному житті Калущини.

15.01.2014 перегляди: 1907

Днями калуська делегація у складі чотирнадцяти осіб повернулася з Німеччини

Днями калуська делегація у складі чотирнадцяти осіб повернулася з Німеччини Днями калуська делегація у складі чотирнадцяти осіб повернулася з Німеччини. Там калушани взяли участь у відзначенні 105-ї річниці від дня народження Степана Бандери. Своїми враженнями члени делегації поділилися з нашими журналістами.

13.01.2014 перегляди: 2079

Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят воїни-афганці вітають батьків загиблих солдатів

Щороку  напередодні новорічно-різдвяних свят воїни-афганці вітають батьків загиблих солдатів Щороку  напередодні новорічно-різдвяних свят  воїни-афганці  Калуського району вітають батьків загиблих  солдатів, засвідчуючи таким чином, що  пам`ять  про їхніх синів  завжди житиме у серцях  бойових побратимів. Традиції суворо дотримуються ось уже багато літ. Тож і цьогоріч напередодні Нового року за єдиним святковим столом зібралися ветерани афганської війни і батьки полеглих героїв.

06.01.2014 перегляди: 1793

105 років Степану Бандері

105 років Степану Бандері Особливо урочисто відзначали 105-ту річницю від дня народження видатного провідника Степана Бандери у його рідному селі на Калущині.

06.01.2014 перегляди: 1815

Днями керівники району зустрілися із першим заступником генерального директора «Даноші»

Днями керівники району зустрілися із першим заступником генерального директора «Даноші»

Данська сільськогосподарська компанія «Даноша» - найбільший інвестор у Калуському районі. Від перспективи розвитку компанії в майбутньому залежатиме і соціально-економічний розвиток Калущини. Днями керівники району зустрілися із першим заступником генерального директора «Даноші» Сергієм Августовим з метою вивчення питання розвитку агропромислового сектора та розв'язання наявних на сьогодні проблемних питань.

31.12.2013 перегляди: 2129

Запровадження нових послуг у Калуському районі

 Запровадження нових послуг у Калуському районі

З 1 січня 2014 року в Україні набере чинності  Закон «Про адміністративні послуги», згідно з яким мають бути створені центри надання адміністративних послуг. Один  із таких центрів буде відкрито 30 грудня у Калуському районі. Він надасть змогу громадянам без зайвих витрат часу в одному місці отримувати усі передбачені чинним законодавством послуги. Конкретні питання, пов'язані з реалізацією положень Закону «Про адмінпослуги», обговорювалися на засіданні «круглого столу» в районній державній адміністрації.

30.12.2013 перегляди: 1724

У Калуші відбувся показ мод KALUSH FASHION

 У Калуші відбувся показ мод KALUSH FASHION

22 грудня вперше в Палаці культури «Юність» у  Калуші відбувся показ мод KALUSH FASHION від модельної школи «Ювента Плюс». Подіумом дефелювали  юні та  зовсім крихітні моделі,   демонструючи одяг місцевих бутіків. Не обійшлося і без вечірніх суконь та вбрання у стилі «Кежуал» для стильних, міських буднів. Серед поціновувачів модних брендів були і наші кореспонденти.

25.12.2013 перегляди: 3481

Сесія Калуської міської ради

 Сесія Калуської міської ради

Шлях до Європи - це не лише поступальний соціально-економічний розвиток країни, але перш за все - суворе дотримання законів держави і норм міжнародного права. У цивілізованих країнах повага до законів стоїть вище за політичні амбіції та особисті симпатії чи антипатії.

23.12.2013 перегляди: 2235

Свято Миколая у Калуші

 Свято Миколая у Калуші

Приємно, коли незважаючи ні на що, люди вміють радіти життю і вчити цьому інших. А приводів для хорошого настрою цими днями доволі багато. Ну, хоча б День святого Миколая, який урочисто і весело відзначили наші краяни.  У Калуші у приміщенні актового залу районного будинку культури працівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і служби у справах дітей Калуської райдержадміністрації організували святкове дійство для дітей з обмеженими фізичними можливостями та інших пільгових категорій Калущини. Для них підготували концертну програму, роздали подарунки, а також усі дітки зустрілись із Святим Миколаєм.

20.12.2013 перегляди: 2253

У Калуші щодня, паралельно зі столичним Євромайданом, проходять народні віча

 У Калуші щодня, паралельно зі столичним Євромайданом, проходять народні віча

Миттєво реагують на усі події в Києві мешканці сіл і міст Прикарпаття. У Калуші щодня, паралельно  зі столичним  Євромайданом,  проходять  народні віча з участю жителів району, які не поїхали  до Києва  або ж, навпаки, щойно  повернулися  звідти. Їхні виступи традиційно збирають чисельну аудиторію.

18.12.2013 перегляди: 1817

Сесія у Калуші

Сесія у Калуші

Днями відбулася позачергова сесія Калуської міської ради. Приводом для позапланового зібрання депутатів стало  звернення  Координаційної ради профспілкових організацій  міста. З чим звернулися  калуські профспілки до народних обранців та яке рішення було прийнято на пленарному засіданні, знає Ольга Ткач.

17.12.2013 перегляди: 1593

Прес-конференція у Калуші

 Прес-конференція у Калуші

Ситуації на Євромайдані була присвячена і чергова прес-конференція депутата Верховної Ради України Ольги Сікори. Спілкувалися з народною обраницею і наші журналісти.

16.12.2013 перегляди: 1749

У День Європейського прапора у Калуші відбулося народне віче

 У День Європейського прапора у Калуші відбулося народне віче

У День Європейського прапора у Калуші відбулося народне віче під гаслом «Європейська Україна». Уже вкотре небайдужі представники калуської громади зібралися, аби підтримати тисячі українців на Євромайдані в столиці.

12.12.2013 перегляди: 1614

Нарада у Калуші

Нарада у Калуші

Днями  відбулася розширена нарада у Калуській райдержадміністрації. На порядку денному  стояло питання  про соціально-економічний розвиток району та  формування  місцевих бюджетів  на   2014 рік.

12.12.2013 перегляди: 1529

Конкурс патріотичної пісні у Калуші

 Конкурс патріотичної пісні у Калуші

«Ми діти твої, Україно» - під такою назвою у Калуші відбувся традиційний конкурс патріотичної пісні. Цьогоріч у ньому взяли участь 10 учасників, які демонстрували свої таланти глядачам і членам журі.

12.12.2013 перегляди: 1444

Активність людей на майданах і надалі залишається високою

 Активність людей на майданах і надалі залишається високою

Завершується другий тиждень масових акцій на підтримку євроінтеграційного курсу України. Проте активність людей на майданах і надалі залишається високою, а головне - скоординованою. У Калуському районі ще 26 листопада був створено Громадський координаційний штаб Калущини, пізніше названий Комітетом опору диктатурі, до якого увійшли члени координаційної ради політичних партій і громадських організацій патріотичного спрямування, а також деякі депутати міської та районної рад, громадські активісти, представники засобів масової інформації. Сьогодні члени Комітету провели прес-конференцію для місцевих мас-медіа. Головна мета зустрічі - поінформувати громадськість про діяльність організації та окреслити основні  напрямки роботи на найближчі дні.

09.12.2013 перегляди: 1350

Потягом вівторка і середи у багатьох містах Прикарпаття проходили мітинги на підтримку євроінтеграційного курсу України. Про події у Коломиї і Рогатині - чергові репортажі наших кореспондентів

Потягом вівторка і середи у багатьох містах Прикарпаття проходили мітинги на підтримку євроінтеграційного курсу України. Про події у Коломиї і Рогатині - чергові репортажі наших кореспондентів

У Калуші студенти чотирьох навчальних закладів утворили «живий ланцюг» єдності. Суцільним він не вийшов, але навіть у такому вигляді, за словами організаторів, своєї мети досягнув - учасники акції вкотре підкреслили студентську єдність у питанні євроінтеграції України та підтримали Євромайдан у Києві.

05.12.2013 перегляди: 1311

Спорт для всіх

Спорт для всіх

"Спорт для всіх» - під такою назвою у рамках відзначення Міжнародного Дня інваліда у Калуші  вперше стартувала  Міжрегіональна  спартакіада  для людей з обмеженими можливостями. За змаганнями мужніх і сильних духом людей із захопленням стежили уболівальники з багатьох районів області.

02.12.2013 перегляди: 1485

Колегія РДА у Калуші

 Колегія РДА у Калуші

Протягом тижня у кількох районах області пройшли чергові засідання колегій райдержадміністрації. У Калуському районі це було виїзне засідання, яке під керівництвом голови Калуської районної державної адміністрації Василя Петріва проходило в Народному домі села Боднарів.

02.12.2013 перегляди: 1630

Євромайдан у Калуші та Бурштині

 Євромайдан у Калуші та Бурштині

Акції протесту проти призупинення Урядом підписання угоди про Асоціацію з Євросоюзом проходять у багатьох населених  пунктах Прикарпаття. Продовжують тему повідомлення наших кореспондентів з Калуша і Бурштина.

27.11.2013 перегляди: 2018

100 річний ювілей церкви Архистратига Михаїла

 100 річний ювілей церкви Архистратига Михаїла

21 листопада в Україні відзначають одне з найбільш шанованих християнських свят - Собор святого Архистратига  Михаїла.  Для вірних однієї з калуських парафій цей день співпав у часі із столітнім ювілеєм їхнього храму.  Знаменну подію урочисто відзначали у Палаці культури «Юність».

22.11.2013 перегляди: 1361

Працівники центру зайнятості провели день відкритих дверей для старшокласників

 Працівники центру зайнятості провели день відкритих дверей для старшокласників

Профорієнтація школярів є одним з основних напрямків діяльності служби зайнятості. Мета цієї роботи - інформування учнів про світ професій та допомога спеціалістів при визначенні майбутньгго фаху. В рамках реалізації цих завдань працівники Калуського міськрайонного центру зайнятості провели день відкритих дверей для старшокласників.

21.11.2013 перегляди: 2416

Схід селян на Калущині

 Схід селян на Калущині

У селах Калуського району активно проходять сходи селян за участю керівництва району. Основна мета зустрічі - роз'яснити людям ситуацію, яка склалася у медицині на Калущині та висловити свою позицію з приводу проведення в районі адмінреформи за міським сценарієм. Один  із таких  заходів відбувся у селі Пійло.

20.11.2013 перегляди: 1172

Минулої неділі в Україні відзначали День студента

 Минулої неділі в Україні відзначали День студента

Минулої неділі в Україні відзначали День студента. У Калуші студентське свято вирішили провести з користю для здоров`я, перетворивши його у цікаве спортивне змагання.

19.11.2013 перегляди: 1269

У Вищому професійному училищі №7 міста Калуша пройшли змагання з волейболу

У Вищому професійному училищі №7 міста Калуша пройшли змагання з волейболу

На базі Вищого професійного училища №7 міста Калуша в рамках обласної спартакіади професійно-технічних навчальних закладів пройшли зональні змагання з волейболу серед юнаків і дівчат. Подробиці про спортивну подію - у наступному сюжеті.

19.11.2013 перегляди: 1769