Сайт міста Калуша - Новини Калуша

Попри складну ситуацію, яка склалася сьогодні в державі, молодь думає про майбутнє

Попри складну ситуацію, яка склалася сьогодні в державі, молодь думає про майбутнє Попри складну ситуацію, яка склалася сьогодні в державі, молодь думає про майбутнє, оскільки саме на наймолодших громадян України покладається відповідальність за подальшу долю країни. Стосується це і вибору професії, зважаючи на велику потребу у кваліфікованих фахівцях для усіх галузей економіки. Тож поради працівників центру зайнятості для випускників шкіл як ніколи на часі. У цьому переконалася Ольга Ткач, яка спілкувалася із працівниками Калуського міськрайонного центру зайнятості та учнями загальноосвітньої школи села Станькова.

28.02.2014 перегляди: 2433

Поради працівників центру зайнятості для випускників шкіл

Поради працівників центру зайнятості для випускників шкіл Попри складну ситуацію, яка склалася сьогодні в державі, молодь думає про майбутнє, оскільки саме на наймолодших громадян України покладається відповідальність за подальшу долю країни. Стосується це і вибору професії, зважаючи на велику потребу у кваліфікованих фахівцях для усіх галузей економіки. Тож поради працівників центру зайнятості для випускників шкіл як ніколи на часі. У цьому переконалася Ольга Ткач, яка спілкувалася із працівниками Калуського міськрайонного центру зайнятості та учнями загальноосвітньої школи села Станькова.

26.02.2014 перегляди: 2473

День жалоби у Калуші

День жалоби у Калуші

24.02.2014 перегляди: 1937

Загальнонаціональний трайк

Загальнонаціональний трайк У загальнонаціональному страйку та віче на підтримку активістів столичного Євромайдану взяли участь і мешканці багатьох інших населених Прикарпаття. Тему продовжують репортажі наших кореспондентів у Калуші, Галичі, Рогатині, Надвірній та Косові.

14.02.2014 перегляди: 2357

Напередодні професійного свята дантистів

Напередодні професійного свята дантистів Однією з найпрестижніших у сучасному переліку  медичних  професій багато  хто вважає професію стоматолога. Саме дантисти беруть на себе сміливість гарантувати своїм пацієнтам приємну посмішку, яка давно вже стала візитівкою успішної людини. Люди цієї професії потрібні усюди і завжди, до того ж, їх праця, як правило, належно оплачується. Чи дійсно це так, з'ясовувала Ольга Ткач, яка напередодні професійного свята дантистів спілкувалася із відомими калуськими стоматологами.

10.02.2014 перегляди: 2357

Епідемії не буде

Епідемії не буде Зима - це не лише снігопади і відлиги,  але й  період спалаху захворюваності на грип й гострі респіраторні вірусні інфекції. Як від них уберегтися? Поради збирала Ольга Ткач.

10.02.2014 перегляди: 2303

Відбулася чергова сесія Калуської міської ради

Відбулася чергова сесія Калуської міської ради Відбулася чергова сесія Калуської міської ради. Попри те, що на сесії приймали бюджет і обговорювали деякі питання поточного життя міста, депутати не оминули увагою громадсько-політичну ситуацію в Україні. Подробиці – у сюжеті.

27.01.2014 перегляди: 2658

Питання кар'єру та деякі інші проблеми у розвитку Калуського району

Питання кар'єру та деякі інші проблеми у розвитку Калуського району У попередніх випусках новин ми неодноразово розповідали про ситуацію, що склалася навколо Домбровського кар'єру. Питання кар'єру та деякі інші проблеми у розвитку Калуського району, які потребують розв'язання,  обговорювалися під час перебування у Калуші голови обласної державної адміністрації Василя Чуднова.

23.01.2014 перегляди: 2763

У Калуші правоохоронці викрили підпільний цех із незаконного виробництва алкоголю й тютюну

У Калуші правоохоронці  викрили  підпільний  цех із незаконного виробництва алкоголю й тютюну У  одному  із гаражних масивів Калуша правоохоронці  викрили  підпільний  цех із незаконного виробництва алкоголю й тютюну. За фактом розпочато кримінальне провадження. У справі фігурують дві особи. Подробиці знає Ольга Ткач.

22.01.2014 перегляди: 2485

Калущину у черговий раз відвідав міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков

Калущину у черговий раз відвідав міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков Калущину у черговий раз відвідав міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков. Головна мета візиту - з'ясувати поточний стан справ на Домбровському кар'єрі і намітити план заходів на 2014 рік для вирішення екологічної проблеми. Вископосадовця у поїздці супроводжуваои наші журналісти.

20.01.2014 перегляди: 2379

Шляхи вирішення екологічної проблеми на Домбровському кар'єрі

Шляхи вирішення екологічної проблеми на Домбровському кар'єрі На міжвідомчій нараді, яка відбулась в обласному центрі в рамках візиту Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскурякова, посадовці обговорили  шляхи вирішення комплексу екологічних проблем, що виникли у зоні впливу Домбровського кар'єру. Наразі називають ситуацію стабільною.

20.01.2014 перегляди: 2378

Нарада у Калуші

Нарада у Калуші Керівники Калущини обговорили окремі питання підготовки до відзначення 200-ліття від дня народження Шевченка. Подробиці - у наступному сюжеті.

17.01.2014 перегляди: 2098

У Калуші в історико-краєзнавчому музеї презентували книгу

У Калуші в історико-краєзнавчому музеї презентували книгу У Калуші в історико-краєзнавчому музеї презентували книгу «Служба безпеки Організації українських націоналістів».  Ця тема ще недостатньо досліджена, тому така краєзнавча праця покликана пролити правду на ті буремні роки в історії нашої держави.

16.01.2014 перегляди: 2181

У Калуші відбулося відкриття третього Міжнародного турніру з хокею

У Калуші відбулося відкриття третього Міжнародного турніру з хокею У Калуші відбулося відкриття третього Міжнародного турніру з хокею  серед юнаків  за сприяння Товариства « Карпатнафтохім».  Місто на змаганнях  уже традиційно представляє  команда «Білі ведмеді». Подія стала знаковою в\у спортивному житті Калущини.

15.01.2014 перегляди: 1901

Днями калуська делегація у складі чотирнадцяти осіб повернулася з Німеччини

Днями калуська делегація у складі чотирнадцяти осіб повернулася з Німеччини Днями калуська делегація у складі чотирнадцяти осіб повернулася з Німеччини. Там калушани взяли участь у відзначенні 105-ї річниці від дня народження Степана Бандери. Своїми враженнями члени делегації поділилися з нашими журналістами.

13.01.2014 перегляди: 2066

Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят воїни-афганці вітають батьків загиблих солдатів

Щороку  напередодні новорічно-різдвяних свят воїни-афганці вітають батьків загиблих солдатів Щороку  напередодні новорічно-різдвяних свят  воїни-афганці  Калуського району вітають батьків загиблих  солдатів, засвідчуючи таким чином, що  пам`ять  про їхніх синів  завжди житиме у серцях  бойових побратимів. Традиції суворо дотримуються ось уже багато літ. Тож і цьогоріч напередодні Нового року за єдиним святковим столом зібралися ветерани афганської війни і батьки полеглих героїв.

06.01.2014 перегляди: 1784

105 років Степану Бандері

105 років Степану Бандері Особливо урочисто відзначали 105-ту річницю від дня народження видатного провідника Степана Бандери у його рідному селі на Калущині.

06.01.2014 перегляди: 1805

Днями керівники району зустрілися із першим заступником генерального директора «Даноші»

Днями керівники району зустрілися із першим заступником генерального директора «Даноші»

Данська сільськогосподарська компанія «Даноша» - найбільший інвестор у Калуському районі. Від перспективи розвитку компанії в майбутньому залежатиме і соціально-економічний розвиток Калущини. Днями керівники району зустрілися із першим заступником генерального директора «Даноші» Сергієм Августовим з метою вивчення питання розвитку агропромислового сектора та розв'язання наявних на сьогодні проблемних питань.

31.12.2013 перегляди: 2116

Запровадження нових послуг у Калуському районі

 Запровадження нових послуг у Калуському районі

З 1 січня 2014 року в Україні набере чинності  Закон «Про адміністративні послуги», згідно з яким мають бути створені центри надання адміністративних послуг. Один  із таких центрів буде відкрито 30 грудня у Калуському районі. Він надасть змогу громадянам без зайвих витрат часу в одному місці отримувати усі передбачені чинним законодавством послуги. Конкретні питання, пов'язані з реалізацією положень Закону «Про адмінпослуги», обговорювалися на засіданні «круглого столу» в районній державній адміністрації.

30.12.2013 перегляди: 1717

У Калуші відбувся показ мод KALUSH FASHION

 У Калуші відбувся показ мод KALUSH FASHION

22 грудня вперше в Палаці культури «Юність» у  Калуші відбувся показ мод KALUSH FASHION від модельної школи «Ювента Плюс». Подіумом дефелювали  юні та  зовсім крихітні моделі,   демонструючи одяг місцевих бутіків. Не обійшлося і без вечірніх суконь та вбрання у стилі «Кежуал» для стильних, міських буднів. Серед поціновувачів модних брендів були і наші кореспонденти.

25.12.2013 перегляди: 3439

Сесія Калуської міської ради

 Сесія Калуської міської ради

Шлях до Європи - це не лише поступальний соціально-економічний розвиток країни, але перш за все - суворе дотримання законів держави і норм міжнародного права. У цивілізованих країнах повага до законів стоїть вище за політичні амбіції та особисті симпатії чи антипатії.

23.12.2013 перегляди: 2215

Свято Миколая у Калуші

 Свято Миколая у Калуші

Приємно, коли незважаючи ні на що, люди вміють радіти життю і вчити цьому інших. А приводів для хорошого настрою цими днями доволі багато. Ну, хоча б День святого Миколая, який урочисто і весело відзначили наші краяни.  У Калуші у приміщенні актового залу районного будинку культури працівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і служби у справах дітей Калуської райдержадміністрації організували святкове дійство для дітей з обмеженими фізичними можливостями та інших пільгових категорій Калущини. Для них підготували концертну програму, роздали подарунки, а також усі дітки зустрілись із Святим Миколаєм.

20.12.2013 перегляди: 2222

У Калуші щодня, паралельно зі столичним Євромайданом, проходять народні віча

 У Калуші щодня, паралельно зі столичним Євромайданом, проходять народні віча

Миттєво реагують на усі події в Києві мешканці сіл і міст Прикарпаття. У Калуші щодня, паралельно  зі столичним  Євромайданом,  проходять  народні віча з участю жителів району, які не поїхали  до Києва  або ж, навпаки, щойно  повернулися  звідти. Їхні виступи традиційно збирають чисельну аудиторію.

18.12.2013 перегляди: 1800

Сесія у Калуші

Сесія у Калуші

Днями відбулася позачергова сесія Калуської міської ради. Приводом для позапланового зібрання депутатів стало  звернення  Координаційної ради профспілкових організацій  міста. З чим звернулися  калуські профспілки до народних обранців та яке рішення було прийнято на пленарному засіданні, знає Ольга Ткач.

17.12.2013 перегляди: 1583

Прес-конференція у Калуші

 Прес-конференція у Калуші

Ситуації на Євромайдані була присвячена і чергова прес-конференція депутата Верховної Ради України Ольги Сікори. Спілкувалися з народною обраницею і наші журналісти.

16.12.2013 перегляди: 1716

У День Європейського прапора у Калуші відбулося народне віче

 У День Європейського прапора у Калуші відбулося народне віче

У День Європейського прапора у Калуші відбулося народне віче під гаслом «Європейська Україна». Уже вкотре небайдужі представники калуської громади зібралися, аби підтримати тисячі українців на Євромайдані в столиці.

12.12.2013 перегляди: 1594

Нарада у Калуші

Нарада у Калуші

Днями  відбулася розширена нарада у Калуській райдержадміністрації. На порядку денному  стояло питання  про соціально-економічний розвиток району та  формування  місцевих бюджетів  на   2014 рік.

12.12.2013 перегляди: 1522

Конкурс патріотичної пісні у Калуші

 Конкурс патріотичної пісні у Калуші

«Ми діти твої, Україно» - під такою назвою у Калуші відбувся традиційний конкурс патріотичної пісні. Цьогоріч у ньому взяли участь 10 учасників, які демонстрували свої таланти глядачам і членам журі.

12.12.2013 перегляди: 1434

Активність людей на майданах і надалі залишається високою

 Активність людей на майданах і надалі залишається високою

Завершується другий тиждень масових акцій на підтримку євроінтеграційного курсу України. Проте активність людей на майданах і надалі залишається високою, а головне - скоординованою. У Калуському районі ще 26 листопада був створено Громадський координаційний штаб Калущини, пізніше названий Комітетом опору диктатурі, до якого увійшли члени координаційної ради політичних партій і громадських організацій патріотичного спрямування, а також деякі депутати міської та районної рад, громадські активісти, представники засобів масової інформації. Сьогодні члени Комітету провели прес-конференцію для місцевих мас-медіа. Головна мета зустрічі - поінформувати громадськість про діяльність організації та окреслити основні  напрямки роботи на найближчі дні.

09.12.2013 перегляди: 1344

Потягом вівторка і середи у багатьох містах Прикарпаття проходили мітинги на підтримку євроінтеграційного курсу України. Про події у Коломиї і Рогатині - чергові репортажі наших кореспондентів

Потягом вівторка і середи у багатьох містах Прикарпаття проходили мітинги на підтримку євроінтеграційного курсу України. Про події у Коломиї і Рогатині - чергові репортажі наших кореспондентів

У Калуші студенти чотирьох навчальних закладів утворили «живий ланцюг» єдності. Суцільним він не вийшов, але навіть у такому вигляді, за словами організаторів, своєї мети досягнув - учасники акції вкотре підкреслили студентську єдність у питанні євроінтеграції України та підтримали Євромайдан у Києві.

05.12.2013 перегляди: 1306