Сайт міста Калуша - Новини Калуша

Днями працівники Калуського центру зайнятості населення провели черговий «Ярмарок вакансій»

Днями працівники Калуського центру зайнятості населення провели черговий  «Ярмарок вакансій» Днями працівники Калуського центру зайнятості населення провели черговий «Ярмарок вакансій», на який запросили учнів міських і районних шкіл, а також викладачів професійно-технічних закладів. Головна мета такого заходу, кажуть, його організатори, - ознайомити учнів із найбільш потрібними на ринку праці професіями.

30.10.2014 перегляди: 3756

У Калуші після капітального ремонту урочисто відкрили гінекологічне відділення

У Калуші після капітального ремонту урочисто відкрили гінекологічне відділення У Калуші після капітального ремонту урочисто відкрили гінекологічне відділення та палату патології вагітності центральної районної лікарні. Для того, аби повністю оновити цю частину лікувального закладу, було затрачено понад сімсот тисяч гривень.

29.10.2014 перегляди: 3581

Днями із зони АТО повернулися співробітники Калуського відділення Державтоінспекції

Днями із зони АТО повернулися співробітники Калуського відділення Державтоінспекції Ми й надалі будемо стежити за перебігом підрахунку голосів, тож про ситуацію у виборчих округах будемо інформувати на нашому сайті, в інформаційних випусках новин на Радіо-«РАІ», і, звичайно у наступних випусках Новин регіону на нашому телеканалі. А зараз – до інших подій… Днями із зони АТО повернулися співробітники Калуського відділення Державтоінспекції. Разом з рідними і близькими героїв зустрічали і наші журналісти.

28.10.2014 перегляди: 2873

Під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Миколи Жовніра відбулася розширена нарада

Під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Миколи Жовніра відбулася розширена нарада Під керівництвом голови Калуської райдержадміністрації Миколи Жовніра відбулася розширена нарада, на якій обговорили проблеми ремонту доріг та земельні питання. Подробиці – у наступному сюжеті.

15.10.2014 перегляди: 3078

Щорічно 10 жовтня в Україні відзначають День працівників стандартизації та метрології

Щорічно 10 жовтня в Україні відзначають День працівників стандартизації та метрології І хоч загалом представників цієї галузі в країні не багато, є вони і в нашій області, зокрема у Калуші. У день професійного свята до них завітали наші журналісти.

14.10.2014 перегляди: 2982

Для школярів Калуського району придбали навчальні автомати й пневматичні гвинтівки

Для школярів Калуського  району  придбали навчальні автомати й пневматичні  гвинтівки Для проведення уроків із «Захисту Вітчизни» для школярів Калуського району придбали навчальні автомати й пневматичні гвинтівки. Зброю куплено за кошти районної ради, і, як обіцяє її очільник Василь Дзундза, навчати будуть не лише учнів шкіл, але й дорослих добровольців – майбутніх бійців самооборони.

14.10.2014 перегляди: 3269

Тривають ознайомчі візити голови Івано-Франківської ОДА Олег Гончарука районами Прикарпаття

Тривають ознайомчі візити голови Івано-Франківської ОДА Олег Гончарука районами Прикарпаття Тривають ознайомчі візити голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарука районами Прикарпаття. Днями очільник області відвідав Калущину.

08.10.2014 перегляди: 3014

Минулої неділі в Україні відзначали День вчителя

Минулої неділі в Україні відзначали День вчителя На урочистостях з нагоди професійного свята освітян у Калуському районі були присутні і наші кореспонденти.

07.10.2014 перегляди: 3045

На свою чергову сесію зібралися цими днями депутати Калуської районної ради

На свою чергову сесію зібралися цими днями депутати Калуської районної ради На порядку денному – традиційно актуальні питання життєдіяльності району.

06.10.2014 перегляди: 2561

У Калуші на стадіоні «Хімік» відбувся футбольний товариський матч

У Калуші на стадіоні «Хімік» відбувся футбольний товариський матч У Калуші на стадіоні «Хімік» відбувся футбольний товариський матч між командою районних депутатів та підприємців і командою міських депутатів і підприємців. Кошти, зібрані під час футбольного турніру учасниками заходу та глядачами, підуть на потреби АТО.

02.10.2014 перегляди: 3308

У Калуші освятили Знаменний Святий Хрест

У Калуші освятили Знаменний Святий Хрест У Калуші біля церкви Успіння Пресвятої Богородиці та Божого Милосердя відбулася знакова подія – освячення Знаменного Святого Хреста. Цю подію зафіксувала і наша знімальна група.

02.10.2014 перегляди: 4096

Молодіжний хрест та ікона Пречистої Діви Марії перебували у Калуші

Молодіжний хрест та ікона Пречистої Діви Марії перебували у Калуші У Калуші у Храмі Святого Архистратига Михаїла протягом 2-х годин перебували визначні святині – Молодіжний хрест та ікона Пречистої Діви Марії, які є символами Світових днів молоді. Вони започатковані у 1984 році з ініціативи Івана Павла II та відбуваються кожні 2-3 роки. Головна мета їх проведення – зробити можливим пізнання Христа для молодої людини.

26.09.2014 перегляди: 3124

У Калуші відбулось чергове засідання колегії

У Калуші  відбулось чергове засідання колегії Розглядалися питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до початку опалювального сезону.

25.09.2014 перегляди: 3057

Правила дорожнього руху для дітей

Правила дорожнього руху для дітей В рамках акції «Увага! Діти на дорозі!» працівники Калуського управління Державтоінспекції завітали з профілактично-роз`яснювальною бесідою до однієї із сільських шкіл.

22.09.2014 перегляди: 3442

У Калуській РДА визначали перевізників на приміських автобусних маршрутах

У Калуській РДА визначали перевізників на приміських автобусних маршрутах У Калуській райдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району. За відкритістю процедури стежили наші кореспонденти.

17.09.2014 перегляди: 2754

У Калуші з нагоди професійного свята нафтохіміків відбулася традиційна легкоатлетична естафета

У Калуші з нагоди професійного свята нафтохіміків відбулася традиційна легкоатлетична естафета Уболівали за юних спортсменів і наші калуські кореспонденти.

16.09.2014 перегляди: 2912

На Калущині відбулась прес-конференція представників молодіжних організацій

На Калущині відбулась прес-конференція представників молодіжних організацій У своєрідний звіт про виконану роботу за весняно-літній період 2014-го року перетворилася прес-конференція представників молодіжних організацій Калущини: Школи бойового гопака ім. Олекси Довбуша , спілки Католицької молоді та Молодого народного Руху. На прес-конференції була присутня Ольга Ткач.

11.09.2014 перегляди: 2912

Чверть століття з часу створення Народного руху України урочисто відзначали у Калуші

Чверть століття з часу створення Народного руху України урочисто відзначали у Калуші Святкова академія з цього приводу відбулася у Палаці культури «Мінерал».

10.09.2014 перегляди: 2680

Початок навчального року – це час підвищеної уваги до питань безпеки на дорогах

Початок навчального року – це час підвищеної уваги  до питань безпеки на дорогах Тож уже з перших днів вересня працівники управління Державтоінспекції у Калуському районі стали постійними гостями у навчальних закладах міста і району.

09.09.2014 перегляди: 2561

Калущина попрощалася з дев`ятнадцятирічним Павлом Ліщинським

Калущина попрощалася з дев`ятнадцятирічним Павлом Ліщинським Калущина попрощалася з дев`ятнадцятирічним Павлом Ліщинським, який поліг смертю героя у боях під Луганськом. Провели загиблого у останній путь рідні та близькі, бойові побратими з 80-ої високомобільної бригади Збройних сил України, тисячі мешканців Калуша.

08.09.2014 перегляди: 3029

Кіт Леопольд у дворі Калуша

Кіт Леопольд у дворі Калуша Відомі персонажі: козаки, кіт Леопольд, пес із однойменної казки… Це аж ніяк не студія мультиплікації, а один вигляд одного із дворів Калуша. Таким розмаїтим його зробили самі мешканці, залучивши до творчого процесу не лише сусідів та місцеву дітвору ,а й студентів коледжу культури та мистецтв, представників громадської ради. Результат спільної праці Ви зможете побачити у наступному сюжеті.

05.09.2014 перегляди: 2520

У Калуші відбулася чергова колегія райдержадміністрації

У Калуші відбулася чергова колегія райдержадміністрації У Калуші відбулася чергова колегія райдержадміністрації. Розглядалися питання про стан проведення жнив у районі та підготовки до посіву озимих зернових для урожаю 2015 року, а також про ефективне та раціональне використання земель на території район. Подробиці знають наші кореспонденти.

02.09.2014 перегляди: 2190

У селі Верхня Калуського району заклали капсулу під будівництво каплички

У селі Верхня Калуського району заклали капсулу під будівництво каплички У селі Верхня Калуського району заклали капсулу під будівництво каплички. Як стверджує Верхнянський сільський голова Микола Філіпович, місце під неї обрали не випадково...

28.08.2014 перегляди: 2496

Піднесена і святкова атмосфера панувала того дня і в одному з найбільших міст Прикарпаття – Калуші

Піднесена і святкова атмосфера панувала того дня і в одному з найбільших міст Прикарпаття – Калуші Піднесена і святкова атмосфера панувала того дня і в одному з найбільших міст Прикарпаття – Калуші. На Батьківщині Степана Бандери як ніде інде знають ціну війни і миру, і як ніде інде розуміють, якою дорогою ціною нам дісталася незалежність і яка відповідальність за долю країни покладається на нинішнє покоління українців.

27.08.2014 перегляди: 2660

Урочисто відзначили День незалежності і у селах Прикарпаття

Урочисто відзначили  День незалежності і у селах Прикарпаття Урочисто відзначили День незалежності і у селах Прикарпаття. На одному із святкових заходів побували наші калуські кореспонденти.

27.08.2014 перегляди: 2323

Калуські автомайданівці планують відремонтувати ділянку дороги у напрямку Калуш - Журавно

Калуські автомайданівці планують відремонтувати ділянку дороги у напрямку Калуш - Журавно Калуські автомайданівці спільними зусиллями планують відремонтувати ділянку дороги у напрямку Калуш - Журавно. Досвід такої роботи активісти уже мають, тож і цього разу сподіваються на успіх. Звісно, за підтримки громадськості і підприємців, зокрема місцевих сільгоспвиробників.

21.08.2014 перегляди: 3597

У Калуші відбулася церемонія вшанування пам’яті бійців Української Повстанської армії

У Калуші відбулася церемонія вшанування пам’яті бійців Української Повстанської армії На заході відправили поминальну панахиду та освятили надмогильні пам`ятники, які були встановлені за кошти Народної ради Калущини.

20.08.2014 перегляди: 2177

В Україні тривають пікети організацій, які належать до об’єктів власності Російської Федерації

В Україні тривають пікети організацій, які належать до об’єктів власності Російської Федерації Свідками однієї із таких акцій у Калуші стали наші кореспонденти.

20.08.2014 перегляди: 2278

Питання мобілізації розглядалися на сесій Калуської районної ради

Питання мобілізації розглядалися на сесій Калуської районної ради Про те, чим ще переймалися депутати на черговому пленарному засіданні, розкажуть наші кореспонденти.

04.08.2014 перегляди: 2912

В особливий спосіб вирішили звернутися калушани до президента Російської Федерації

В особливий спосіб вирішили звернутися калушани до президента Російської Федерації В особливий спосіб вирішили звернутися калушани до президента Російської Федерації. Зібравшись на Площі Героїв, вони написали послання від бандерівців лідерові терористів Володимиру Путіну. Ініціатори такої неординарної акції - активісти калуського Автомайдану.

31.07.2014 перегляди: 2284