Сайт міста Калуша - Новини Калуша

Встановлено меморіальний барельєф у Калуші герою Небесної сотні Ігорю Дмитріву

Встановлено меморіальний барельєф у Калуші герою Небесної сотні Ігорю Дмитріву Як символ шани встановлено меморіальний барельєф у Калуші герою Небесної сотні Ігорю Дмитріву на будинку, де він жив. Пам`ятну дошку виготовлено й встановлено безкоштовно скульптором Ігорем Семаком, архітектором Петром Пострильоним за підтримки друзів Героя, які перебували із ним на Майдані...

22.04.2014 перегляди: 2765

Повернення майданівця

Повернення майданівця Додому, у село Верхня Калуського району, після тривалого лікування у військовому госпіталі у Кракові, повернувся Іван Філіпович, який був важко поранений на Майдані. Нашим журналістом пощастило поспілкуватися із героєм одразу після приїзду у рідне село.

18.04.2014 перегляди: 4609

Конкурс фахової майстерності

Конкурс фахової майстерності Днями у Калуському вищому професійному училищі № 7 відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Івано-Франківської області. Як демонстрували свої фахові здібності майбутні професіонали, бачили наші кореспонденти.

16.04.2014 перегляди: 2724

Турнір з шахів пам`яті О. Гірника

Турнір з шахів пам`яті О. Гірника У Калуші відбувся вже традиційний 12-ий турнір з шахів пам'яті Героя України Олекси Гірника. Особливістю цьогорічного змагання стало те, що у ньому взяли участь тільки школярі міста та району.

15.04.2014 перегляди: 2898

Свято театру

Свято театру Святковий захід до Дня театру відбувся в Калуші за участю вихованців театральних й вокальних гуртків. Юні обдарування вміло демонстрували свої таланти чисельній глядацькій аудиторії.

14.04.2014 перегляди: 2838

У Калуші рада старшокласників району зібралася на форум лідерів учнівських самоврядувань

У Калуші рада старшокласників району зібралася на форум лідерів учнівських самоврядувань У Калуші рада старшокласників району зібралася на форум лідерів учнівських самоврядувань. Такий форум провели уже вп'яте, цього разу на базі Калуської районної ради. Яка тема зацікавила учнівську еліту на цьогорічному зібранні, дізнавалися наші кореспонденти.

11.04.2014 перегляди: 2770

Об`їзну дорогу у Калуші відремонтували

Об`їзну дорогу у Калуші відремонтували Довгоочікувана подія відбулася у Калуші. Завдяки ініціативі автомайданівців нарешті відремонтували об'їзну дорогу, яка тривалий час була у вкрай занедбаному стані і якою практично неможливо було проїхати вантажівкою. І хоч не всі водії задоволені якістю робіт, автомайданівці переконані, що дорога слугуватиме принаймні два роки, і вже готуються виступити з черговою ініціативою.

10.04.2014 перегляди: 2739

До Дня здоров'я

До Дня здоров'я Навчати здоровому способу життя потрібно змалечку, переконані працівники центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх». Власне, взявши це гасло на озброєння, вони й завітали до вихованців дошкільного закладу «Ягідка» у Калуші у День здоров`я, який відзначався 7 квітня. За веселими стартами спритних та витривалих юних учасників спостерігала Ольга Ткач.

09.04.2014 перегляди: 2508

Турнір із пейнтболу

Турнір із пейнтболу Традиційний турнір із пейнтболу,а точніше - вишкіл, провели працівники Калуського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» спільно з громадською організацією «Молодий рух». Цього разу захід присвятили пам'яті Небесної сотні та Героям Сергію Кокуріну та Олександрові Музичку. До заходу організатори залучили й медиків, аби навчити учасників змагань азів надання першої медичної допомоги.

03.04.2014 перегляди: 2599

Сесія Калуської районної ради

Сесія Калуської районної ради Відбулося друге пленарне засідання позачергової 28-ої сесії Калуської районної ради. Депутати схвалили розпорядження голови районної ради «Про створення Ради оборони Калуського району», затвердили цільову програму фінансування мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення.

28.03.2014 перегляди: 2823

Народна рада у Калуші

Народна рада у Калуші Під керівництвом голови Калуської районної державної адміністрації Василя Петріва відбулася нарада із керівниками бюджетних установ району, сільськими головами та бухгалтерами. На засіданні обговорили питання економії бюджетних коштів.

28.03.2014 перегляди: 2836

Центр зайнятості

Центр зайнятості Профорієнтація школярів є одним з основних напрямків діяльності служби зайнятості. Мета цієї роботи - це перш за все інформування учнів про світ професій та допомога спеціалістів при визначенні майбутнього фаху. З цього приводу працівники Калуського міськрайонного центру зайнятості провели день відкритих дверей для старшокласників  cела Довгий Войнилів.

24.03.2014 перегляди: 2416

Прес-конференція міського голови Калуша

Прес-конференція міського голови Калуша Про нинішню політичну ситуацію в країні, майбутні вибори  та актуальні для міста проблеми розповів міський голова Калуша Ігор Насалик на традиційній конференції для представників місцевих засобів масової інформації. Слухала  міського керманича і наша Ольга Ткач.

24.03.2014 перегляди: 2649

Обласний семінар

Обласний семінар У Калуському вищому професійному училищі № 7 відбувся обласний семінар викладачів української мови і літератури професійно-технічних навчальних закладів області на тему «Шевченківські читання». В училищі провели відкриті уроки, а під час засідання круглого столу вчителі обмінялися досвідом роботи.

21.03.2014 перегляди: 2624

Конкурс читців у Калуші

Конкурс читців у Калуші В області тривають заходи, присвячені двохсотлітньому ювілею Тараса Шевченка. У них беруть участь як діти, так і дорослі. На двох таких заходах днями побували наші калуські кореспонденти.

20.03.2014 перегляди: 3039

Шевченко в в дитячій творчості

Шевченко в в дитячій творчості "Шевченко - в дитячій творчості» - під такою назвою в Центрі художньої творчості дітей юнацтва та молоді міста Калуша  відбулося  чергове дійство, приурочене до 200-річчя великого поета і мислителя Тараса Григоровича Шевченка .На заході побувала і наша знімальна група.

19.03.2014 перегляди: 2764

Пікет міліції

Пікет міліції Призначення нового начальника УМВС в Івано-Франківській області Володимира Сміха викликало протести не тільки в обласному центрі, але й в Калуші. Громадські активісти зібралися під міськвідділом міліції, щоб висловити свою позицію. Звернулися пікетувальники і до заступника начальника Калуського міського відділу міліції Романа Гриніва з вимогою про відставку. Подробиці подробиці дивіться далі.

18.03.2014 перегляди: 2551

Автомайдан

Автомайдан «Стоп-фура» - саме таке гасло взяли за озброєння калуські автомайданівці, які спільно з інспекторами Державтоінспекції патрулювали вулиці міста. Акцію провели з метою привернути увагу міської влади, підприємницького середовища та самих водіїв до стану доріг держаного підпорядкування.

18.03.2014 перегляди: 2391

Пенсійний фонд

Пенсійний фонд Останнім часом почали ширитися чутки про можливий вплив складної ситуації у державі на соціальні виплати, і передусім пенсії. Чи так це, з`ясовували наші калуські кореспонденти.

17.03.2014 перегляди: 2391

Листи в Крим

Листи в Крим А зараз знову повертаємось до головної теми дня - подій у Криму. Цього разу про свою стурбованість говоритимуть з нашою журналісткою юні калушани.

17.03.2014 перегляди: 2429

Віче у селі Войнилів

Віче у селі Войнилів У рамках Всеукраїнської акції  протесту проти вторгнення російських військ на територію Криму у багатьох населених пунктах  області  відбулися віча під гаслом   «Народ України проти війни». Наші журналісти побували на одному із таких заходів у Войнилові Калуського району.

06.03.2014 перегляди: 3419

Народ України проти війни

Народ України проти війни У рамках Всеукраїнської акції  протесту проти вторгнення російських військ на територію Криму у населених пунктах  Калуського району відбулися віча під гаслом «Народ України проти війни». Наші журналісти побували на одному із таких віче у селі Боднарів.

05.03.2014 перегляди: 2662

Попри складну ситуацію, яка склалася сьогодні в державі, молодь думає про майбутнє

Попри складну ситуацію, яка склалася сьогодні в державі, молодь думає про майбутнє Попри складну ситуацію, яка склалася сьогодні в державі, молодь думає про майбутнє, оскільки саме на наймолодших громадян України покладається відповідальність за подальшу долю країни. Стосується це і вибору професії, зважаючи на велику потребу у кваліфікованих фахівцях для усіх галузей економіки. Тож поради працівників центру зайнятості для випускників шкіл як ніколи на часі. У цьому переконалася Ольга Ткач, яка спілкувалася із працівниками Калуського міськрайонного центру зайнятості та учнями загальноосвітньої школи села Станькова.

28.02.2014 перегляди: 2450

Поради працівників центру зайнятості для випускників шкіл

Поради працівників центру зайнятості для випускників шкіл Попри складну ситуацію, яка склалася сьогодні в державі, молодь думає про майбутнє, оскільки саме на наймолодших громадян України покладається відповідальність за подальшу долю країни. Стосується це і вибору професії, зважаючи на велику потребу у кваліфікованих фахівцях для усіх галузей економіки. Тож поради працівників центру зайнятості для випускників шкіл як ніколи на часі. У цьому переконалася Ольга Ткач, яка спілкувалася із працівниками Калуського міськрайонного центру зайнятості та учнями загальноосвітньої школи села Станькова.

26.02.2014 перегляди: 2494

День жалоби у Калуші

День жалоби у Калуші

24.02.2014 перегляди: 1958

Загальнонаціональний трайк

Загальнонаціональний трайк У загальнонаціональному страйку та віче на підтримку активістів столичного Євромайдану взяли участь і мешканці багатьох інших населених Прикарпаття. Тему продовжують репортажі наших кореспондентів у Калуші, Галичі, Рогатині, Надвірній та Косові.

14.02.2014 перегляди: 2371

Напередодні професійного свята дантистів

Напередодні професійного свята дантистів Однією з найпрестижніших у сучасному переліку  медичних  професій багато  хто вважає професію стоматолога. Саме дантисти беруть на себе сміливість гарантувати своїм пацієнтам приємну посмішку, яка давно вже стала візитівкою успішної людини. Люди цієї професії потрібні усюди і завжди, до того ж, їх праця, як правило, належно оплачується. Чи дійсно це так, з'ясовувала Ольга Ткач, яка напередодні професійного свята дантистів спілкувалася із відомими калуськими стоматологами.

10.02.2014 перегляди: 2375

Епідемії не буде

Епідемії не буде Зима - це не лише снігопади і відлиги,  але й  період спалаху захворюваності на грип й гострі респіраторні вірусні інфекції. Як від них уберегтися? Поради збирала Ольга Ткач.

10.02.2014 перегляди: 2320

Відбулася чергова сесія Калуської міської ради

Відбулася чергова сесія Калуської міської ради Відбулася чергова сесія Калуської міської ради. Попри те, що на сесії приймали бюджет і обговорювали деякі питання поточного життя міста, депутати не оминули увагою громадсько-політичну ситуацію в Україні. Подробиці – у сюжеті.

27.01.2014 перегляди: 2667

Питання кар'єру та деякі інші проблеми у розвитку Калуського району

Питання кар'єру та деякі інші проблеми у розвитку Калуського району У попередніх випусках новин ми неодноразово розповідали про ситуацію, що склалася навколо Домбровського кар'єру. Питання кар'єру та деякі інші проблеми у розвитку Калуського району, які потребують розв'язання,  обговорювалися під час перебування у Калуші голови обласної державної адміністрації Василя Чуднова.

23.01.2014 перегляди: 2777